Teplákovy záležitosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

napsali o nás...

Goto down

napsali o nás... Empty napsali o nás...

Příspěvek  balco Wed Aug 18, 2010 9:36 am

bez cenzury přeposílám komentáře včelek k mixům

kX 2010-08-12
Online Screams 03 - úvod trošku moc dlouhý, moc se mi líbí zvuk přechodů, jak začnou kytary, tak mi přijdou už trošku moc nastředovýškovaný, taky jsou napřed před bicími, když ještě takto nad ně trčí, tak je bubeník za hlupáka, ve slokách už dobré, to je ten virbl bez struníku? Jo, docela dobrý. Mezihra je na zač. A. moc tupej. Ty činely ještě kdyby byly tlustší. Hlas by mohl být míň, ale i takhle dobrý. Odpovídačky ve zpěvu jsou málo. Jako celek se mi to líbí, jen je to moc dlouhý. Proti referencím tvrdý, hodně vytrčený zvuk, málo měkkosti. Ale to se mi tady líbí. A myslím, že se najde spousta lidí, kteří tenhle zvuk budu obdivovat.
See Tha Lite 03 - pevnější zvuk než v předchozí verzi. Akorát ta basa 0:26 je nějaká tenčí. To je celou dobu celá skladba. Něco (basa, kopák) jsi ubral moc. V tomhle směru hrála verze 02 líp. Nová verze je taková místy už dost scuklá do vyšších středů.
Balada má označení accg a ve Finderu 00, podle tebe je to 01 - zní zajímavě, jak se přidají bicí, tak virbl je takový papírový, hihat zní jak shaker, jinak ta blízkost zpěvu se mi spíš líbí. V ref. bych změnil zvuk, na zpěv prostor. 2:36 a dál se ozývá z Ride jen tak úzká čárka, že jsem myslel, že jde o lupance! Zase je to strašidelně dlouhý, nevydržím.


kX 2010-08-03
Fuck 02
úvod strašně moc kopáku a málo virblu, který je výrazně tupý a pod hradbou, nefunguje to. Kopák dutý. Z činelů trochu paskvil rozmazané. Ve zpěvu je virbl takovej vyhoněnej nějakým obálkovačem, celé to tak nějak dýchá. Hlas je moc v prostoru daleko. Zvuk kytar moc hodný a měkký. Bicí zněj fakt tupě. Hall na hihat a snad i nějaký flange je na hihat slyšet? Člověk je rád za pasáže, kde hrajou kytary, jinak to zní blbě :-) 3:05 to je pěkný. Nelíbí se mi rozložení hlasů do sterea. Je to moc řvounů, stejnejch, málo osobnosti. Proti referencím celkově takové rozmazané, daleko, malé, dečkovité.
See Tha Lite 02 (pozor, v mp3 jsi nechal značení 01)
lepší zvuk, pevnější
stejně je to ale takové nekonkrétní a zastřené, nehranaté
moc se mi líbí málo zkreslená kytara ve slokách
hlas je dost ďábelský, podle mě až moc daleko, ale směrově by to takto šlo
v ref. si to říká o přiblížení a nějakou změnu 2:50, dal bych tam vysoký tón kláves či čehokoliv
pidompam bych dal blíž a ne v tak přebuzeném
hihat zase šešulo šišlavka, ride málo a tenký
píseň mě baví daleko víc než Fuck, ta je taková nějaká slabší
Gebersilasie 01
moc tlustý kopák
hlas bych dal trošku míň a s kapkou bližšího prostoru
jinak velmi zábavné
Gott to know 01
nějaké nerozehrané
nemáme střed, všechno po stranách, zajímavé...
hlas málo a nevýrazný
s kytarami pak hezké, snad jen virbl by měl být výraznější
ve sloce je pak mnóhém víc
holkozpěv nějak nepořešený, chybí dojem, prostor, suverenita, vyrovnanost
šusťákočinely mi stále kazí dojem
kopák nemá hranu
rozhodně **** by to chtělo automatizovat hlasitost na masteru mezi pasážemi, aby refrény tak nezapadávaly proti slokám
jinak dobrá pecka
How low 01
čistá kytara pěkná
první špatný dojem je ráfek, moc tupý a daleko, ošklivý prostor
hezké kytary v táda
kopák moc tělový, dusá, vykrádal bych
velká pecka, má ambice znít skvěle
hihat kdyby nezněla tak šedivě
1:37 je hlas už trošku moc
zřetelně ovlivněno kompresí na masteru, vylétávají pasáže
sakra ta hajtka mě štve
2:16 a dál je hlas už fakt moc
opakovačky 2:40 (po How low) jsou nějaké slabé
kytary jsou možná až moc ve stranách, chybí mi střed
štve mě trošku taky ten kopák
dvojení andreje bych ubral
od 3:40 je hlas nějaký slabý, nepůsobí to dobře
po těch čistých kytarách 4:20 strašně slyším kompresor na bicích, je to přesně ten druh prasení, na kterém si ulítáváš a mě nesedí
Last Action chip 01
nějaké zatřené, celý ten úvod, než přijde zpěv
basa je strašně slabá a nezřetelná, stavěl bych víc na ní
nářez kytar je super, ještě tam dej víc prosadit kopáky, ta dvojšlapka skoro není slyšet
ty prasosynťáky bych dal míň, ne že by byly špatný, ale míň by fungovaly líp
skvělý, skoro slyším Systémy
virbl je teda slabej, chybí mu struní a průraznost
celý je to strašně komprimovaný
a zase Systémové, hmmm, líbí
ani mi nevadí, že je Andrej blízko, je to drsný a pěkný
od 3:20 je příliš kopáku a málo virblu (toho je teda málo pořád)
možná je taky moc zpěvu, nebo až odtud, na tom konci
Rachejtle 01
tohle znám, to jsou Vokurky, ne? :-) Začátek je teda hodně podobnej...
hlas je málo a tenký
moc kopáku nebo spíš je málo vykradený
kdyby byly lepší činely, bylo by to docela dobrý
Andrejovi by to chtělo krapet názorovějšího prostoru, tenhle je takovej neslyšitelnej
taky dobrá pecka
vibratované kytary se mi líbí, ale dal bych je pryč z té dálky
2:50 je strašně málo hihat


aS doma Genius 5.1 2010-07-24
Mno.. zpěv prostě obecně by tahle kapela užila lepší. Nástroje si vykroutíš jak potřebuješ, ale zpěv a jeho charakter holt nepředěláš, mám pocit, že týhle kapele by slušelo mít prostě vyřvanějšího zpěváka.. Tohle je super jako druhej hlas, ten vysokej part, já bych pod to hodil ještě nižší, hrubší..

Kai ale říká, že jí tam přijde hlas dobrej. A to ona je na zpěvy dost náročná :-) ale místo Audioslave (který teda myslím nezná) vzpomíná na Axla a Guns’n’Roses :-)
Kai to všechno fakt baví a zní jí to zahraničně, plně, moc to chválí!!

Last Action Chip 01
Výrazně zahuhlanější, než zbytek, bicí hrozně zalezlý, tudy bych se neubíral, i tý tlustosti mi přijde moc, je to takový rozpláclý..což třeba ale u basy mám pocit, jestli to tak není zahraný?
See Tha Lite 02 (dávej si bacha na ty tagy taky! pak si to dám do iTunes a iPhone a poznámkuju něco jinýho!!)
Osobně bych zvlášť v refrénech srovnal bicí k sobě, virbl je trčák
How Low 01
Tady ještě s nějakým tím prostorem na zpěvu mi zas teda tady zpěv fakt sedí..
Nebál bych se občas se zpěvem udělat nějaký Volcano / Ringshifter efekt, jako tam máš na kytaru..
Ale ta mi nástrojově skoro přijde nejvyváženější..
Ať zpěv v 4:00 nezmizí, naopak, ještě bych předtím i do těch kytarových koleček nakvákal něco na zpěv... barva, materiál, ať mě to porád baví, žejo.. :-D
Rachejtle 01
kotle a basu mimo refrény bych tu tolik nebasoval na subbasech.. basu bych klidně pregnantnější, funkyovější
2:12 je to nějaký multikopák, nebo co to tam je?
ty efekty zněj tak trochu někde vedle, pár jich tam sedne, ale pak jsou tam takový, nějak mě ani nerušej, ale ani vlastně nedělaj moc atmošku..
Gott To Know 01
taky bych ubral subbasů, nebo je nakomprimoval víc.. subwoofer mi tu už občas trochu moc rezonuje.. zbytek pak vypadá tence..
možná teda by spíš pomohlo nějak přidat středy? mám tu basy, pak nic a pak až vejšky z kytar.. takový oddělený, jen virbl snad tam trochu je.. (v refrénech, sloky jsou výrazně lepčí)
Gott je schválně s dvěma tt?
Fuck 02
nějaký nekousavý...
virbl občas úplně zaleze, je to prostě dekózní, krapítek
kick+sn pasáž bych rád tlustší zpěv i kytarový záseky
nevím moc čím, ale přijde mi to nevyvážený.. asi moc zpěvů, kytary málo agresivní..
Balada 00 (dávej si bacha na ty tagy taky! pak si to dám do iTunes a iPhone a poznámkuju něco jinýho!!)
jo a teda v článku píšeš Balada 01, na Včelíně je 00 a v tagu accg.. tak já nevím.. :-)
zpěv mi přijde takovej unavenej.. asi že by měl dýl držet ty notičky, končí dřív, než bych chtěl.. ? takhle je to pro mě odzpívaný, ale chtěl bych to zazpívaný...

rK Koldi 2010-07-22
See Tha Lite 02
první dojem po referencích: je to nějaký překroucený *****
hučí to, moc basy určitě, taky mám ****
jako celek to úplně, cítím hloubku, ale chybí stěna ano čtu že má být popovější
zpěv zajímavej takhle, ale přidal bych trošku, nebo nějak líp frekvenčně udělal, celou pecku až na refrény ho musím lovit *****
kytarový prodigy vyhrávky zmohutnit, nějak víc to na nich postavit v ten moment, ať jsou masivnější
když přijde první refrén tak mám dojem lepší!
činely trošku šumáky
teď si pouští lvl 01, dobrý by to bylo někde mezi
rK Genelec 2010-07-23
-na první levely mi to přijde dobrý, celkově bych šel po dravosti
-promiň, nějak jsem se rozepsal do podrobností, ale moc tu toho ještě nemáš
Fuck 02
-ten úvodní prostor sympatickej, asi bych ho ale trošku zkrátil
-první refrén nějak nevyrovnaný poměry, kytary málo, a udělal bych je ostřejší, pak to bude super *****
-od zpěvů dobrý, to mě baví
-celkově je to pod dekou, chybí tomu lesk *****
-pasáž ds+vox přidej kopák, a nabasovat ať to má ředitel:) ***
-zde taky virbl možná moc dlouhej a struníkovatej *
-dejchání udělat suchý a blízko ***
-poslední refrény Andrej dobrej!
-co v závěru přidat něco co bude jen držet, všichni hrajou riff a to by to mohlo líp propojit, zalejt, vygradovat, být strhující, hlevně tomu podle mě taková věc pomůže v tom, že to pak víc mastí a šlape (víš co myslim, něco jako drženou hammondí turbínu, ale může to bejt cokoliv a nemusí to být slyšet samo o sobě)


Gott To Know 01
-to je najednou změna oproti ostatním:)
-intro je málo soudržný jako celek, virbl je oproti kopáku chudák, málo, takovej plasťák bez hrany a tónu, není ****
-taky mám pocit, že bicí jsou trochu v pravo
-Andreje musím na poprvé drobně luštit, udělal bych prezentnější ****
-refrény virbl málo, musí to bejt řacha *******
-pozice zpěvu ve stereu na mě nefunguje, chápu záměr, podle mě to nefunguje protože se zpěvy střídaj už po moc dlouhý době a fráze jsou poměrně děravý *****
-ořízlou smyčku klidě víc, víc to otevřít najet do toho refrénu **
-ženskej zpěv přidat prosím prosím, taky ty pasáže kde má vysokej feelin ****
-zpěvu v refrénu udělat jinak spektrálně, aby se prořízli těma kytarama, pak to bude kouř
-nechceš do tý dohry udělat aby se tam něco dělo ? ruchy, filtr, cokoliv, jestli to má bejt jako takovej trochu fór tak mi to přijde v tomhle tempu krapet dlouhý *
-tahle pecka by měla smrdět charakterem, hlavně od těch refrénů, kde zpívaj spolu, to se mi musí vrejt do paměti


Rachejtle 01
-super, Beverly Hills, hned si mě to získává
-basa v intru do nějakýho prostoru, ať je to trošku blíž těm kytarám ***
-zpěv první dojem hodně zavřenej, jen čárka, umělej, v refrénech pak dobrý *****
-ref hodně virblu oproti kopáku ****
-přidej tu ref vyhrávo kytaru co se tam mihne ***
-máš v druhý sloce 'tlesk' s virblem? jestli ne dal bych vždy na 4. dobu, to bude ještě víc tancovat
-tomuhle říkám vyžití, mě baví zatím nejvíc, je cejtit nadhled!
-ty minivýbuchy od 2:40 zněj takhle spíš jako tlesky, lupání
-činely trochu šumáky

Last Action Chip 01
-bicí by mohly být větší
-refrén trochu huhlá
-činely šumáky, jsou málo
-taky dobrá, trochu by chtělo asi spektrálně nafouknout ty sloky, aby to neznělo jako chudej příbuznej oproti ref. jinak jako kontrast je to dobrý


Balada 00
-ta bude taky super
-takhle Andreje chvílema ani nepoznávám, zní to povedeně





hB pokyny
Balada 01
spojit hlavně; hlavně nástup Cčka musí být syrovější
auto: chybí tělesno (300?), brát možná trochu v accg, ale nechat pro zpěv; moc nebasuje;
ještě zapracovat na poměrech kytar, přidat ty divný oproti těm normálním; míň akustik, klidně víc disproporční stereo
tremolokytara v C moc tlustá, víc retro; naopak nějakou mlhovku pod ní ztlustit, znečitelnit
basolinku ve slokách zde klidně srozumitelněji, horní polohy zalezou; refrény ať se naopak posadí dolů
intro vyřešit (repetice intra ok)
dost véčkový ale neva mi to
bicí model ok, míň shakerů, víc činelů
začátek nebaví suchý andrej; ve sloce s bicíma naopak asi dobré takto
dlouhohall na fis dlouhovazbu
Rachejtle 01
zpěvy ve slokách znělejší
basa je nejvepřeději z všeho
refrén divně vybarvenej (hlavně asi basostruny, nakreslenej zpěv nosovej, kytary tenký, možná i kopák nemocnej)
Gott 01
v refrénu zkusit divnovirbl, divnokopák; viz rK
nějak dramaturgicky líp vyřešit přechod ref-mezihra-eliška-motorka
téma basa kýblovitá, dominující, refrény spíš ztrácející se
slapbasu ve slokách klidně trochu doprava
malinko táhne doprava
zpěvy zdají se trochu utopený
téma přidat kytary, refrény už kytar hodně
poslední refrén 2. a 4. kolečko phaser na kytary?
Last Action 01
možná lehce dekózní
co by udělalo trochu v tom místy zpěvy?
refrén nejsou hlasy moc od sebe ve stereu? (nevím, vyzkoušet co dopadne líp)
sloky přidat hihat, mezihra taky (všude kde zavřená)
frieeeend doladit a udělat tam nějakou úplnou prasečinu na masteru; taky tam trochu chybí virbl
See Tha Lite 03
doma bych + vox, -g, koldi genius proti
darbouku pryč?
*** nějak si pohráti ať se tam něco hýbe (filtr, nějaký modulace), je to trochu sterilní; accompanist třeba?
*** občas by se dal šestnáctkovej delay na virblík do groovu
**** virbl v ref skutečně trčák, naopak kopák už trochu chudák
"dark solutions" horní hlas do leslie
Fuck 02
tenký no prostě...
zkusit nějaký dubový prasárny klidně
Gebersilasie 02
ref malinko -g, ale malinko;
doma basa zní utopeně
líp efekt gastmal v konci
ufiklej začátek?
How Low 01
pořád ještě něco s barvou kytar; basy asi klidně víc hloubek; And trčí; činelů dost, kopák virbl klidně ještě víc
viz aS
Online Screams 03
všechny úpravy už jen opatrně
klidně poutopit zpěvy; ale opravdu opatrně Smile
naopak v refrénech by Á moh bejt ještě klubovější, utopenější (zkusit, zas neřve takže možná hovadina)
přidat tlustobasy (a čistou basu); ať je to valivý a dýchá s kopákem (toho už je dost dost dost)
ve formulích přidat filtroefekt na bicích
zpátky rozšířit stereo ovh
kytary v slokách klidně ještě zatlustit & naroomovat
druhej feel v outru taky poslat

_________________________________
_staré
Fuck level 01 jest na Včelíně. S jTčkem jsme celkem spokojeni.
Nikde žádný vykrádání, snad krom kopáku Smile)
Určitá míra garážovosti je žádoucí, další pecky budu chtít dělat roztaženější.
jT doma A7 - první dojmy:
Fuck 01:
celkově dost vyhlazený
bicí nekoušou
v pasážích, kde se nezpívá, chybí prostředek
oproti referencím je to vzdálenější
lehce dekózní, zastřený, ale nevim, jestli je to nedostatkem výšek
kopák by měl určitě víc kopat, virbl víc mlátičkovej
je to hodně široký, na úkor soudržnosti
garážovitost se jaksi nekoná...

Kai doma s Adamem 2010-07-24
koukám, že Am už moje nadšení popsal, tak já ho jen potvrdím Smile
Vůbec jsem se nezaměřila na detaily, jak jsi, hB, psal Smile, ale ne že bych nechtěla, prostě to pro mě nebylo potřeba .. chápu, že z tvého hlediska je to asi ještě třeba, ale já to celé poslouchala jako profi muziku a vnímala to jako fungující, hotové a oslovující, což se mi stalo při poslechu poprvé a jednoznačně je to pro mě nejlepší, co jsem odposlešníkovala Smile
Na zpěváka jsem se dokonce ptala, protože mi to "kvílení", jak psal Am přišlo k tomuto druhu muziky přesné, opravdu mi to připomnělo Axla z G'N'R, což myslím jako poctu, páč jsem na něm ve svých teen dooost ujížděla Smile) Jen myslím, že v první skladbě mi něco málo ukvílenosti přišlo, ale pak jsem to při dalším poslechu zas zapomněla ..
Je fakt, že už je to pár dní, co jsme poslouchali, jen jsem nebyla sto sednou k napísání, ale ještě si pamatuju, že mi přišla kvalita stoupající .. resp. asi v prvních třech skladbách jsem třeba na vteřinu nad zpěvem zaváhala, ale druhá půlka desky(či jak to nazvat Smile) jakékoli pochybnosti vymazala
Vlastně jsem byla tak nadšená, že jsem přinutila Ama pustit to ještě jednou celé znova Smile
balco
balco
Admin

Poeet p?íspivku : 938
Age : 41
Registration date : 13. 01. 07

https://teplaky.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru