Teplákovy záležitosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koncert Praha s kapelou Blackout Incident

4 posters

Goto down

Koncert Praha s kapelou Blackout Incident Empty Koncert Praha s kapelou Blackout Incident

Příspěvek  radyo Mon Aug 30, 2010 11:09 am

Pojdme ulovit nejaky fanousky na krest cizi kapely. Tohle mi psal kluk, co mi tam vcera chvalil nase hrani, sympatak (ne kvuli tomu, co pise):

Ahoj, včera jsme spolu krátce mluvili na festivalu Dozvuk. Vaše vystoupení mě vážně nadchlo. Je to styl kterej nám je hodně blízkej a fakt Vám to šlape. Já jsem zpěvák kapely Blackout Incident. Nedávno jsme natočili demo snímek, který bychom chtěli přibližně koncem září- záčátkem října pokřtít a hledáme kapely, který by si s náma chtěly zahrát. Bohužel Vám nemůžeme slíbit žádný horentní sumy, ale výtěžek ze vstupnýho by se dělil rovnym dílem mezi kapely (vidim to včetně nás na dvě nebo tři vystupující kapely). Tak dejte když tak vědět, kdybyste měli zájem. Dík.

http://bandzone.cz/blackoutincident

Piste co nejdriv, dedeckove. Myslim, ze by to mohl bejt koncert v Praze bez nejakejch nervu a s potencialem ukazat se nejakejm lidem, ktery poslouchaj trochu podobnou hudbu...
radyo
radyo

Poeet p?íspivku : 912
Age : 41
Registration date : 14. 01. 07

Návrat nahoru Goto down

Koncert Praha s kapelou Blackout Incident Empty Re: Koncert Praha s kapelou Blackout Incident

Příspěvek  Vojta1 Mon Aug 30, 2010 12:50 pm


jsem pro.
Vojta1
Vojta1

Poeet p?íspivku : 392
Age : 106
Localisation : Praha - Strašnice
Registration date : 18. 01. 07

http://www.videobox.com

Návrat nahoru Goto down

Koncert Praha s kapelou Blackout Incident Empty Re: Koncert Praha s kapelou Blackout Incident

Příspěvek  cyril.hirsch Mon Aug 30, 2010 8:41 pm

ok, určitě ano...
cyril.hirsch
cyril.hirsch

Poeet p?íspivku : 486
Registration date : 14. 01. 07

Návrat nahoru Goto down

Koncert Praha s kapelou Blackout Incident Empty Re: Koncert Praha s kapelou Blackout Incident

Příspěvek  radyo Mon Aug 30, 2010 10:37 pm

Hele ja mu napisu, ze v listopadu jo, to budete mit beztak oba po svatebni ceste uz, ne? A ten treti Zidoslavek naopak jeste bude mit vsechno na ceste.. Myslim, ze to neni nic proti nicemu a uprimne jsem skeptickej, ze bychom sami "krtili" v listopadu uz, spis to vyjde na nejakej leden, pokud chceme krtit a mit v tu chvili ready nejaky nosice, fotky, atd.
radyo
radyo

Poeet p?íspivku : 912
Age : 41
Registration date : 14. 01. 07

Návrat nahoru Goto down

Koncert Praha s kapelou Blackout Incident Empty Re: Koncert Praha s kapelou Blackout Incident

Příspěvek  balco Tue Aug 31, 2010 3:07 pm

I kdybychom křtili den nato tak bych tam zahrál, nezval tam vlastní lidi, prostě jít tam podpořit jinou kapelu. Takže určitě jo, já jsem pryč cca 5-19 října.
balco
balco
Admin

Poeet p?íspivku : 938
Age : 41
Registration date : 13. 01. 07

https://teplaky.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Koncert Praha s kapelou Blackout Incident Empty Re: Koncert Praha s kapelou Blackout Incident

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru