Teplákovy záležitosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Co si střihnout soutěž aneb dárek vánoční?

3 posters

Goto down

Co si střihnout soutěž aneb dárek vánoční? Empty Co si střihnout soutěž aneb dárek vánoční?

Příspěvek  radyo Fri Dec 24, 2010 9:07 pm

http://battle.ambassadorsofrock.com/register/

Kdybych nebyl v kapele s fotříkama, co teď rozbalujou nový papuče akorát, tak bych nás rovnou přihlásil. Co vy na účast? Když nic, koncík v Hard Rock Cafe..?
radyo
radyo

Poeet p?íspivku : 912
Age : 41
Registration date : 14. 01. 07

Návrat nahoru Goto down

Co si střihnout soutěž aneb dárek vánoční? Empty Re: Co si střihnout soutěž aneb dárek vánoční?

Příspěvek  Vojta1 Sat Dec 25, 2010 11:36 am


Jsem pro.

Fotr.
Vojta1
Vojta1

Poeet p?íspivku : 392
Age : 106
Localisation : Praha - Strašnice
Registration date : 18. 01. 07

http://www.videobox.com

Návrat nahoru Goto down

Co si střihnout soutěž aneb dárek vánoční? Empty Re: Co si střihnout soutěž aneb dárek vánoční?

Příspěvek  cyril.hirsch Sun Dec 26, 2010 3:33 pm

Určitě ano...a vůbec, hledej další soutěže...je to naše jediná šance si někde zahrát..
cyril.hirsch
cyril.hirsch

Poeet p?íspivku : 486
Registration date : 14. 01. 07

Návrat nahoru Goto down

Co si střihnout soutěž aneb dárek vánoční? Empty Re: Co si střihnout soutěž aneb dárek vánoční?

Příspěvek  radyo Sun Dec 26, 2010 6:12 pm

Nevim, jestli jste cetli podminky souteze, ale kazdopadne k 11/4 je potreba mit platnej pas nebo jinej cestovni doklad na cestovani do Anglie. Staci OP, nevite?

Dal jsem tem ukazkovy pisnicky Online a DumbNBombs.

Napište mi sem pls svoje cely postovni adresy, je to do ty prihlasky. Mel by teda jeste Honza souhlasit, nebo aspon nebejt primo proti. Pls co nejdriv, uz to mam vytisteny, zitra bych to rad hodil do Hard Rock Cafe vecer.
radyo
radyo

Poeet p?íspivku : 912
Age : 41
Registration date : 14. 01. 07

Návrat nahoru Goto down

Co si střihnout soutěž aneb dárek vánoční? Empty Re: Co si střihnout soutěž aneb dárek vánoční?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru