Teplákovy záležitosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom

4 posters

Goto down

11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom Empty 11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom

Příspěvek  radyo Wed Jan 04, 2012 11:39 am

Jen at o tom vime i tady.
radyo
radyo

Poeet p?íspivku : 912
Age : 41
Registration date : 14. 01. 07

Návrat nahoru Goto down

11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom Empty Re: 11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom

Příspěvek  balco Wed Feb 01, 2012 5:41 pm

Zasazuji se o stavbu playlistu předem.

Z nových bude Slapback a Futón.
Z převzatých něco? Co na ně dlabat nebo si nechat nějakou legrační (beach boys) na přídavek? Nebo Jak ze sna procitám/soul power jam? Cyril: "ne, jam ne, potřebuju to mít daný po osmicích taktů"

Teď už to nedáváme ale do příštího RC bych se zkusil znovu domluvit s Antwim ... plus by třeba mohl dát nějaký sloky ve Futónu aby tam byl na dvě pecky
balco
balco
Admin

Poeet p?íspivku : 938
Age : 41
Registration date : 13. 01. 07

https://teplaky.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom Empty Re: 11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom

Příspěvek  cyril.hirsch Thu Feb 02, 2012 10:33 am

Hovne,

já jsem hustě jamoval s Vojtou už v sekundě, když ti na vodní slavnosti praskla struna...sem zvědavej večer dneska, jak zajamuješ.

Jinak bych jednu hustokrutou převzatou dal, páč tam bude asi dost lidí a konečně by to mohlo dávat smysl...navrhuju do pondělka všichni umět Wake up od RATM. Zboříme Rock café... Honza: "...ne, to fakt nejde...tam jsou ty zvuky těch kytar...to nikdy nebude znít stejně..."
cyril.hirsch
cyril.hirsch

Poeet p?íspivku : 486
Registration date : 14. 01. 07

Návrat nahoru Goto down

11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom Empty Re: 11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom

Příspěvek  radyo Thu Feb 02, 2012 11:45 am

Asi blbe, Honzo, zajamujes do halfu, haha. A nakonec tam ani nebudu, abych vam zkontroloval zvuk, pac mam zkousku na hrani v kostele.

Jsem proti Wake Up. Je to trapny, protoze to neodrapuju. Radsi jam.
radyo
radyo

Poeet p?íspivku : 912
Age : 41
Registration date : 14. 01. 07

Návrat nahoru Goto down

11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom Empty Re: 11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom

Příspěvek  cyril.hirsch Thu Feb 02, 2012 11:47 am

Nesmysl, odrapuješ to nejlíp, nebuď zbytečně skromnej...ten slokovej groove je nejvíc, chci si to někdy zahrát...
cyril.hirsch
cyril.hirsch

Poeet p?íspivku : 486
Registration date : 14. 01. 07

Návrat nahoru Goto down

11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom Empty Re: 11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom

Příspěvek  radyo Thu Feb 02, 2012 12:12 pm

Budu rad, kdyz udelame ty dve novy veci do slusny podoby.
radyo
radyo

Poeet p?íspivku : 912
Age : 41
Registration date : 14. 01. 07

Návrat nahoru Goto down

11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom Empty Re: 11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom

Příspěvek  cyril.hirsch Thu Feb 09, 2012 8:22 am

Hoďte sem pls někdo playlist, ať si můžu připravit tempa a tak.
Btw. elektronika bude i do slapback? Já bych to zatim nehrotil a nechal to max. do Futónu.
cyril.hirsch
cyril.hirsch

Poeet p?íspivku : 486
Registration date : 14. 01. 07

Návrat nahoru Goto down

11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom Empty Re: 11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom

Příspěvek  balco Thu Feb 09, 2012 9:16 am

Myslím že jsme ho chytře nechali ležet ve zkušebně.

Bude akorát futón, jojo
balco
balco
Admin

Poeet p?íspivku : 938
Age : 41
Registration date : 13. 01. 07

https://teplaky.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom Empty Re: 11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom

Příspěvek  radyo Thu Feb 09, 2012 9:21 am

Playlist mi lezi doma na posteli, vecer to sem hodim.

Cim min elektro, tim lip.
radyo
radyo

Poeet p?íspivku : 912
Age : 41
Registration date : 14. 01. 07

Návrat nahoru Goto down

11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom Empty Re: 11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom

Příspěvek  Vojta1 Thu Feb 09, 2012 12:25 pm


zuachyť graficky formu toho futonu, když bude selektronikou, tak ať tam něco neposerem, zkusíme na zvukovce jestli bude před, nebo si to projedem v šatně...
Vojta1
Vojta1

Poeet p?íspivku : 392
Age : 106
Localisation : Praha - Strašnice
Registration date : 18. 01. 07

http://www.videobox.com

Návrat nahoru Goto down

11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom Empty Re: 11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom

Příspěvek  radyo Thu Feb 09, 2012 10:18 pm

Online Screams

Dumbs'n'Bombs

Last Action Chip

Fated Song

Ladronka

Foot On

Gott To Know

Holy Lady

Fuck!

Slapback Transmit

See Da Lite + Jungle Boogie

How Low
radyo
radyo

Poeet p?íspivku : 912
Age : 41
Registration date : 14. 01. 07

Návrat nahoru Goto down

11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom Empty Re: 11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom

Příspěvek  balco Mon Feb 13, 2012 10:12 am

Ten playlist mi přišel dobrej, držel bych se ho jako nějaký obměnitelný kostry. Začátek šlapal, druhá půlka trochu rozpačitější. Změny ku lepšímu modelu:

- vy tři nastoupit na pódium asi o dvě a půl minuty pozdějc (říkal jsem to už při křtu^^)
- po Online Screams nechat jet half, je to vymyšlený že se Vojta stihne přeladit a naváže to akorát (důležitý pro "profi" dojem)
- prohodit Ladronku a Fated Song (moc brzo upadlo, ale o jednu už bude načasování zklidnění v fungovat)
- ??? nezkusit zrychlit fated song o pár bpm???
- Foot On možná pozdějc??
- Slapback s klikem, začátek byl i na lidech vidět že je bavil, pak to trochu upadlo, ta věc holt musí bejt rychle, byť je to na hraní trochu nepřirozený a nepohodlný; konec vychytat
- taky tam určitě přijde latinka
- v druhý půlce některý pecky svázat, říct si kde budou mezery
- a novou převzatou;

obecně:
- bavěj mě nový pecky, oproti těm hrnoucím se jednoznačně líp fungujou na lidi
- bylo to ale trochu takový písničkovatý, málo takovejch těch vychytávek co by si z nich lidi měli sednout na prdel, takový to "tady jsme si vymysleli úplně divnej způsob hraní a teď ho hrozně prodáme"
- Andreji bavilo mě moderování ale neodpustim si konstruktivní kritiku: od půlky byly mluvený proslovy prakticky mezi všema písničkama, a byly hodně "konferenciérský", začátek, střed, pointa, vše takový konkrétní - co mě třeba bavilo na Martinovi Kosslovi že je víc hláškovatej, abstraktní, poetickej, tím pádem vlastně účelnější. Zkusil bych trochu tímhle směrem, víc k heslovitosti.
- a byl jsem jinak docela spokojenej, po dlouhý době koncert kterej docela ušel, i když pořád tam jsou místama takový rozpaky...SM podle mě působili mnohem víc "profi" dojmem, to tak nesmí bejt, je to pořád gymplácká kapela a my mazáci

Zkuste si to dneska projet až budete zkoušet beze mě.
Jdu si zaplavat do moře. Nejdu, je tu nula stupňů.
balco
balco
Admin

Poeet p?íspivku : 938
Age : 41
Registration date : 13. 01. 07

https://teplaky.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom Empty Re: 11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom

Příspěvek  Vojta1 Mon Feb 13, 2012 11:53 am


Víceméně souhlas.

Foot on bych klíďo nechal tak kde je...doufám, že až se usadí, bude to hitovka... ani teď to nebylo zlý...

Dneska zkouška není. Cyril říkal, že to napíše na sem, ale nenapsal.. nemám v práci basu ani aparát, tím pádem, mohl bych tedy až kdyžtak po půl 10...
Vojta1
Vojta1

Poeet p?íspivku : 392
Age : 106
Localisation : Praha - Strašnice
Registration date : 18. 01. 07

http://www.videobox.com

Návrat nahoru Goto down

11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom Empty Re: 11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom

Příspěvek  radyo Mon Feb 13, 2012 9:36 pm

Honzo nesouhlasim skoro s nicim, to ani nema cenu psat. Akorat Fated Song rychlejc a posunout o jednu jo. Jinak novy veci prave moc nefungovaly atd., proste mam uplne jinej dojem. SM profi bubenik, tam je hlavni posun, doted se ty pisnicky rozpadaly, ted nerozpadaj atd. To je narozebrani ve zkusebne, pojdte to ted nerozebirat, protoze se ztratej konstruktivni veci, kterejch tam par je.

Co treba Gaba al-Dhaba priste v Rock Café? Ja bych byl pro.

Eliska si chce s nama nove davat Dumbs N Bombs - souhlasim. Ta je teda taky mimochodem STRASNE pomala na zivy hrani, nebo se to zda jenom mne?? Pojdte debaty k tem vecem presunout do prislusnejch topics kdyutak. A fakt bych ten koncert rozebiral az osobne, at se tady nepise miliarda nezapamatovatelnejch veci.
radyo
radyo

Poeet p?íspivku : 912
Age : 41
Registration date : 14. 01. 07

Návrat nahoru Goto down

11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom Empty Re: 11. 2. 2012 Rock Café se Simple Muffin a Syndrom

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru